YORUMLAR
Toplam 15 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Mustafa 30 Mayıs 2024 Perşembe 22:41

Yani halkın piknik yaptığı tek yeride beton edelim diyorsun

Yorumu oyla      0      1  
Gülay 30 Mayıs 2024 Perşembe 16:36

Mülkiyet hakkı nedir biliyorsunuz ituraz edenler biz oraların tapulu sahibiyiz vergisini veren senelerce mağdur edilen gökdelen bile dikilir oraya bayraklidan cok daha sağlam zemin biz işin olacağına bakıyoruz bilgi ve tapu sahibi olmayan kimsenin aklına ihtiyacımız yok biz eski izmirliyiz ithal Başkan lar yüzünden bu zamana kadar mağdur edildik hepsine yazıklar olsun verdiğiniz yılarda haram olsun akp ye ilk defa oy attım bu izmir de ki zihniyetin değişmesi şart ınciralti tapulu sahiplidir bu bilinsin

Yorumu oyla      1      0  
30 Mayıs 2024 Perşembe 15:03

işiniz gücünüz rant, yeşildere gayet uygun expo ya, rant şantiye diye ömrünüzü yediniz. orası yeşil kalacak

Yorumu oyla      0      3  
Şehmuz Kayapınar 30 Mayıs 2024 Perşembe 12:37

Artık bu çağrıya da kulak tıkayan TAŞ olur..

Yorumu oyla      2      0  
Kentli ! 30 Mayıs 2024 Perşembe 12:12

Merhaba, Başkanın Söylemi Mantıklı ! Sonuçta bu Alan Aziz Başkan Zamanında Bile Tanıtılmış Beğenilmiş Kabul görmüş bir alandır.Her Açıdan Gelişmesi, Güzelleşmesi Kente Fayda Getirecektir.! Başka Bir Mevzu İse Bu Arazi Şahıs Arazisidir ! Kamu Alanı Değildir ! Bırakın da Yorumda Bulunan İnsanlar Hak Sahibi olarak Dile Getirsin ! Başkan Kötü Birşey mi Dile Getirmiş !? Sürekli Gelişen,büyüyen bir kentte 3 Tarafında Gökdelen,Altından Otoban geçen bir Alan ! Zaten Verilen İmar Durumu ortada 0,60 emsal 2 veya 3 kat !! El insaf !! Hiç Kimse kusura bakmasın burası izmir'in göz bebeği ,En kıymetli alanı Burası!! Burası En iyisini hak ediyor !! Saygılarımla...

Yorumu oyla      1      0  
Taner D 30 Mayıs 2024 Perşembe 12:05

Hala inciraltı imarını konuşuyoruz ya inanamıyorum.Menemende Ayrancılarda tarım alanlarını imara açan zihniyet burda tarım olmadığı halde imara karşı çıkmaları çok düşündürücü ve üzücü.Menfaatinize ters mi düşüyor eyy Büyükşehir ve Balçova Belediyesi.Elinizi taşın altına koyun Türkiye tarihindeki en düşük emsal ve en büyük yeşil alanlı imara destek olun artık.

Yorumu oyla      1      0  
İsmail Yıldız 30 Mayıs 2024 Perşembe 11:44

Dernek başkanı sayın Tayfun Karabulut''un önerisi çok yerinde.. Cemil başkanın kangren olmuş bu İnciraltı''nın planlanmasında Tunç bey gibi davranacağını hiç sanmıyorum. Neyle, kiminle, ne için inatlaşacak ki..? Şehir içinde boğulmuş devasa bir alanın 590.000 M2''si zaten kamuya terkedilmiş. Kaldı ki, iki üç kat gibi düşük bir emsale mülk sahipleri kabullenmiş.. İzmir''in neresinde böyle bir fedakarlık gösterildiğini inanın hiç hatırlamıyorum.. İnciraltı''nı geciktirmek, bu saatten sonra akıl, mantık sahibi insanın işi değil.. Onca yıllık ihmal, İzmir''i cidden etkileyecek çok büyük ekonomik girdileri de engelledi maalesef..

Yorumu oyla      1      0  
Fatih 30 Mayıs 2024 Perşembe 11:39

Bakıyorumsa okumadan yorum yapanlar var,inciraltı tamamı tapulu arazi,şahıs arazisi,yeşil alan değil,ayrıca kentin son 30 yılında alınan en düşük imar planı,yani sadede 2 kat,yatay mimari,sadece sırf karşı cıkmak için karşı cıkan ve bilmeden yorum yapan insanlar var,istinye parka karşı cıksaydınız,özdilek otele karşı cıksaydınız,beton yıgını bu ikiside,lütfen ama lütfen araştırma yapmadan bilgelik taslamayın,2 milyon m2 yeşil alan kalacak orada,vatandaş faydalanacak,plan böyle

Yorumu oyla      1      0  
VfV 30 Mayıs 2024 Perşembe 10:39

Yahu ne kent için, ne yeşil için bir adım atmazsınız siz. Mallarımız değerlensin, topraklarımız kat be kat artsın mantığındasınız. Binmeyeceğiniz eşeğin önüne ot atmazsınız siz.

Yorumu oyla      5      4  
MKC 30 Mayıs 2024 Perşembe 10:25

Dubai'de bu sekilde bir Botanik Expo yapilmisti. Daha sonra bu yesil alan etrfina az katli mustakil tip konutlar ile gelistirildi. Harika bir yer yaratti adamlar colde! Biz tum bu imkanlara ragmen manasiz davalarla bu bolgenin onunu tikiyoruz. Binlerce insana is yaratilacak bir alan. Saglik Turizmi de, termal suyu en buyuk artisi. Imciralti Izmir'e rahat 10 milyar yatirim dolar sokar.

Yorumu oyla      2      0  
Uğur 30 Mayıs 2024 Perşembe 10:24

İnciraltı''lılar da bu kentin bir parçasıdır, bizi yok görmeye devam edemezsiniz. Sorunlarımıza kulağınızı tıkayıp, gözünüzü kapatamaz ve kafanızı başka yöne çeviremezsiniz biraz vicdan Allah aşkına.

Yorumu oyla      2      2  
fl 30 Mayıs 2024 Perşembe 09:57

Yeşildere düzenlemesin ama son yeşil alan İnciraltı imara açlısın. Kendi menfatinizden başka bir şey düşünmeyin siz. Alüvyonlu toprağa dikin apartmanları. Yeşildere öncelikle toparlanmalı. Şehrin giriş noktası mezbelelik içinde.

Yorumu oyla      2      2  
Mehmet Karakulak 30 Mayıs 2024 Perşembe 09:53

İnciraltı gibi şehrin göbeğinde kalmış bir yerin kaderine terkedilmesi kabul edilemez. İyi bir planlamayla Expo’lar, Müzeler, Ar-Ge merkezleri, devasa parklar kazandırılarak dünyada sayılı bir yer olabilecek bir alana böyle kalsın, nargile dumanları tütsün, erik dalı eşliğinde düğünler yapılsın demek sadece bir akıl tutulmasından ibarettir. Bölgede tarım yapılmadığı veya yapılamadığı aşikardır. Uzatmanın manası yok.

Yorumu oyla      4      3  
30 Mayıs 2024 Perşembe 09:42

Yeşildere, şehrin göbeği böyle mi kalsın? O bölgeye bakanlığın da el atması gerekiyor. Tamamının yıkılması gerekiyor.

Yorumu oyla      3      0  
Balçovalı 30 Mayıs 2024 Perşembe 09:38

Bu işi uzattıkları davaları açtıkları sürece izmir kaybediyor.orda paraya ihtiyacı olan satmak zorunda kalan yerini satıp sermayedarların yeni oluyor. Zengin''in zaten tuzu kuru.kamuya ayrılan yerlerden halk yararlanamıyor. Kendinize halkçıyız diyorsunuz nasıl halkçılık bu.

Yorumu oyla      4      2