YORUMLAR
Toplam 14 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
yorumcu 21 Kasım 2023 Salı 21:03

Troll lafı da moda oldu işine geleni yazmayan hemen trol oluyor. Konu belediye ise izmirde belediye iyi çalışıyor diyen kaç kişi çıkar merak ediyorum. Ben hiç duymadım. Herkesin dediği akp izmiri yönetmesin diye yüzden chp ye oy veriyoruz. Ama bu durum izmirde rekabeti bitiriyor ve şehir başarısız kadrolar ile yıllardır yerinde sayıyor. Rekabetin olmadığı hiç bir yerde gelişim olmaz.

Yorumu oyla      0      1  
,zmirli rumuzlu kişi 21 Kasım 2023 Salı 17:40

Çöü toplamayı yerel belediyeler yapar,Soyerden bahsettiğimize göre Büyükşehir belediyesi ne yapar ona bakalım.Alt yapı yatırımları,toplum taşım projeleri,plan denetim koordinasyon yatırımları yapar.Aslında toplu taşım yatırımlarını birçok şehirde ,akp li,devlet yapıyor ama şu günlerde izmir,Ankara,İstanbul da belediyeler üstlenmiş durumda.Benim urlada çeşmede havuzlu sitelerde evim falan yok.Onlar senin politikacıların da bol miktarda var

Yorumu oyla      1      0  
altan koralttan 21 Kasım 2023 Salı 16:18

başkan trollerini fonlamış gene...

Yorumu oyla      3      3  
izmirli 21 Kasım 2023 Salı 16:08

Vatandaş çöp atmasın, sinek her yerde olur, trafikte olur, depremde zaten müteahit suçlu peki belediye ne işe yarar, konser mi yapar, heykel falan o mu. Ya ben vatandaşım doğma büyüme buca lıyım. Hikaye anlatmayın kimseye, halk memnun değil soyer den , halkın içinde olan belediye çalışıyor mu yatıyor mu bilir. Ha urla çeşme havuzlu sitede zaten senin derdin yoktur işadamı arkadaş sana lafım

Yorumu oyla      1      4  
troller 21 Kasım 2023 Salı 15:45

İzmirli trolu Buca Cezaevi arsası haberinin altında da algıya devam ediyor.

Yorumu oyla      9      3  
21 Kasım 2023 Salı 15:33

Şehir çöplüğe döndüyse burada birinci suçlu vatandaş. Yere çöp atma da çöp olmasın. Siz evinizde çöplerinizi halıya mi atiyorsunuz? Sinek olmayan şehir var mı? Soyer öncesi sinek yok muydu? Koku sorunu yeni mi? Yaş 15 mi? 40 yıllık mesele.

Yorumu oyla      9      2  
sezarın hakkı sezara 21 Kasım 2023 Salı 15:24

ALlah aşkına biri bana sayın vekilin izmirde çözdüğü bir meseleyi söyleyin ? karabağlar universite arazisini özemedi. incirlatı planlarını çözemedi. buca ceza evi projesi zaten allahlık. sen belediyeyi avm için suçla sonra gel yarıdan fazlasını konut ve ticaret alanı olarak belirle. Göztepe torbalı tesislerinide çözemedi! birileri de gelip hala soyer izmiri bitirdi yazıyor. yav biliyoruz adam başarısız zaten de şu trollerden bıkkınlık geldi valla hep aynı eşyleri yazıyorlar.

Yorumu oyla      7      2  
izmirli rumuzlu kişi 21 Kasım 2023 Salı 15:20

Ben besleme değilim belediye ile işim olmayan bir iş adamıyım.Soyeri başarılı buluyorum,kısa sürede altyapı,toplu ulaşım.tarımsal yatırımları yaptı. Ben besleme değilim ama sen olabilirsin gibi geldi bana

Yorumu oyla      8      3  
izmirli 21 Kasım 2023 Salı 14:23

Soyer izmiri bitirdi. Şehir çöplüğe döndü. Sinek, böcek sorunu tavan yaptı. Kokudan sinekten cam açılamaz hale geldi. Kendisi ise brüksel paris gezdi durdu. Böyle birisini izmir hak etmiyor. Onu başarılı bulan kimdir, sokakta memnun kimseyi duymadık. Onun yönetimindeki beslemeler dışında tabi.

Yorumu oyla      4      9  
21 Kasım 2023 Salı 11:24

Soyer İzmir'i nasil bitirdi? Bir anlat da bilelim. Soyer öncesi şehir uzay çağı mı yaşıyordu? Bir grup var sabah akşam Soyer linçliyor. Seçim sonrası büyük ihtimal hiçbiri yazmayacak.

Yorumu oyla      7      2  
izmirli 21 Kasım 2023 Salı 10:23

Soyer izmiri bitirdi, Akp Türkiye yi bitirdi. Al birini vur diğerine.

Yorumu oyla      2      5  
Millet Bahçesi olsun 21 Kasım 2023 Salı 10:19

Madem küçük iş siz niye ilgileniyorsunuz? Burası başkasının malı, büyükşehir plan yapamaz ne demek? O zaman herkes kendi malının planını kendisi yapsın. AVM yapacaklardı, biz engelledik deniyor, 70 bin metrekare inşaat yapılmaya çalışılıyor.

Yorumu oyla      11      0  
21 Kasım 2023 Salı 09:50

akepe sırf problem. bu ülkeye problemden ve sorundan başka birşey getirmediniz.

Yorumu oyla      8      0  
mustafa 21 Kasım 2023 Salı 09:34

bölgedeki trafik yoğunluğu göz önüne alınarak mevcut alanın 2 yada 3 katlı yer altı otoparkı yapılması yüzeydeki arazinin yeşillendirilerek Hasanağa parkı gibi bir sosyal alana dönüşmesi bölge halkı için en uygun seçenek olacaktır. Menderes caddesi üzerine kamera sistemi ile kontrollü parklanma yasağı getirilip yapılacak otopark alanı ücretsiz halka açılması ile burada da (aracını 1 ay bırakıp yer işgal etmeler de ayrıca önlenmeli onlar için otoparkın en alt katta ücretli hale getirilmeli diğer 2 kat günlük kullanımda değerlendirilmeli) gerek trafik sorununu gerek insanların sosyal alan sorunun çözecektir.

Yorumu oyla      8      1