Başkan Pehlivan dan sağlık durumuyla ilgili açıklama: Rutin kontrol sırasında öğrendim
Başkan Pehlivan'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama: Rutin kontrol sırasında öğrendim
Menemen Belediye Başkanvekili Aydın Pehlivan, sosyal medya hesabı üzerinden, sağlık durumuna ilişkin bir açıklamada bulundu. Yaşadığı sağlık sorununu rutin kontroller esnasında öğrendiğini belirten Pehlivan, geç kalınmış herhangi bir durum olmadığını söyledi.
14 Ocak 2022 Cuma  13:41

EGEDESONSÖZ - Menemen Belediye Başkanvekili Aydın Pehlivan, sosyal medya hesabı üzerinden, sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada kendi üzerinden çıkan haberlere dolayısıyla bu açıklamayı yapmak zorunda olduğunu belirten Başkan Pehlivan, yaşadığı sağlık sorununu rutin kontroller esnasında öğrendiğini belirtti. Geç kalınmış herhangi bir durum olmadığını belirten Pehlivan şu açıklamalarda bulundu:

"Merhaba kıymetli dostlarım. Ben sağlığım ya da tedavimle ilgili bir bilgilendirme yapmayı doğru bulmadım. Ancak bugün sosyal medya üzerinden bu konuda iyi niyetli bir paylaşım yapılmış. Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bu vesileyle gayet iyi olduğumu da bilmenizi isterim.

Tüm insanlık zor günlerden geçiyor. Sorumluluğunu paylaştığımız güzel ilçemizin bu kadar yapılması, yürütülmesi, çözülmesi gereken meseleleri varken, her insanın yaşayabileceği türden bir sağlık sorunum olduğunu ben de yakın zamanda yaptırdığım rutin bir kontrol sırasında öğrendim. Şükürler olsun ki geç kalınmış herhangi bir hayati riskim yok. Sadece ileride sorun yaşanmaması için tedbir amaçlı bir tedavi sürecim var. Bu tedavi sırasında ve akabinde biraz dinlenmem tavsiye edildiği için çok kısa bir süre görevimin başında bulunamayacağım.

Merak eden, güzel dilek ve temennilerde bulunan siz kıymetli büyük Menemen aileme çok ama çok teşekkür ederim. Sağ olun var olun. İyi ki varsınız. Biz birbirimizin ilacıyız. Bu birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece aşamayacağımız hiçbir güçlük yok. Daha birlikte yapacağımız çok iş, kat edilecek yollarımız var. Ben de sizlerin sağlığı için duacıyım. Lütfen şu salgın günlerinde kendimize ve sevdiklerimize her zamankinden daha fazla özen gösterelim. Daha sağlıklı ve güzel günler bizleri bekliyor...

Sevgi ve saygılarımla."Sayfa Adresi: http://www.egedesonsoz.com/haber/baskan-pehlivan-dan-saglik-durumuyla-ilgili-aciklama-rutin-kontrol-sirasinda-ogrendim/1090868