YORUMLAR
Toplam 11 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
kvncozsy 6 Ekim 2015 Salı 12:15

Şu an yeni kent merkezine yapılan özel sektör yatırımının yarısını devlet izmire yapsa izmir uçar gider. Koca devlet bir özel sektör kadar olamıyormu? Bianli bey halen daha izban diyor! herkes izbanın belediye ile ortak oldugunu ve sorumlulukları belediyenin üstlendigini biliyor. Binali bey havaalanı diyor. havaalanı nı DEvletin degil bir özel sektör kuruluşu olan TAV ın yaptıgını ve işlletigini artık ilk okul çagındaki çocuklarda biliyor.Binali bey çevre yolu diyor ! yahu onuda yapmayacaksanız onuda belediye iyi yada kötü yapardı . belki kötü olurdu ama kimse dışarda kalmazdı. Bugün izmir özerk olsun deseler oyumu bu yönde kullanırım.

Yorumu oyla      40      8  
muhalif 6 Ekim 2015 Salı 12:07

akp. demiyorum RTE.iktidarı gitmeden izmire birşey yapılmaz. yapmazlar.onların amacı yerel yönetim.

Yorumu oyla      40      10  
karşıyakalı 6 Ekim 2015 Salı 11:24

izmir manisa sabuncubeli tüneli yapıp izmir-manisayı 10 dakika yapıcaz dediniz. proje başladı, yıllar oldu hala bitmedi. bitmeyecek gibi de görünüyor. ö12 yıl iktidar oldunuz izmir'e çivi çakmadınız.

Yorumu oyla      36      11  
Deniz nalcı 6 Ekim 2015 Salı 10:38

Sayın bakanm inciraltını 2 kez expoya aday yaptınız dünyaya tanıttınız, şimdide kaderine bıraktınız..hani yarın iş kalmazdı??

Yorumu oyla      31      9  
volkan 6 Ekim 2015 Salı 10:32

Kruvaziyer limani? Bayraklı hastanesi? G.bahce balikci barinagi?bornova kultur merkezi?otogar metro?korfez ced raporu?candarli limani? Korfez koprusu?

Yorumu oyla      38      8  
İtirafın böylesi!!! 6 Ekim 2015 Salı 09:43

"İzmir'e ne yaptın" sorusuna cevap hala daha "ÇEVRE YOLU", sanki kendileri projelendirip baştan sona yapmış gibi. AKP iktidara 2002 sonunda geldi. Açın bakın DPT'nin 2002 yılı kamu yatırımları raporlarına, AKP iktidara geldiğinde %87 oranında tamamlanmıştı İzmir Çevre Yolu. Kalan %13'ü bilmem kaç senede tamamlayıp açtınız. Başka da diyecek birşeyiniz yok. Aynı raporlara (başında oldukları devletin raporlarına) göre merkezi bütçeden yapılan kamu yatırımları İstanbul'da 5 kat, Ankara'da 3 kat artarken İzmir'de yarı yarıya düşmüş. Kendi resmi rakamlarınız anlatıyor herşeyi.

Yorumu oyla      43      11  
Batuhan 6 Ekim 2015 Salı 09:34

Sayın Bakanım ancak siz ve ekibiniz Güzel İZMİR i en güzel hizmeti verirsiniz çünkü ufkunuz geniş ve önemli projelerinizle kendinizi anlatıyoruz sizleri güveniyoruz yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatı olsun.ALLAH yar ve yardımcınız olsun. DURMAK YOK YOLA DEVAM.

Yorumu oyla      21      38  
İZMİR'Lİ 6 Ekim 2015 Salı 09:13

Manisa ya verilen sanayi yatırım teşviği neden yıllardır İzmir'e de verilmiyor ve sanayici İzmir den ayrılmak zorunda bırakılıyor.Neden turizm için İstanbul ve Anatlya ya yapılan yatırımlar İzmir e yapılmıyor,yurtdışına direk uçak seferleri konulmuyor(göstermelik birkaç seferi örnek göstermeyin bana).Körfez ÇED onayı neden 2 yıldır verilmiyor ve proje engelleniyor.Neden metro Ankara,İstanbul gibi Ulaştırma Bakanlığı Bütçesinden yapılmıyor.Türkiye nin ençok vergi veren 2. ili neden üvey evlat muamelesi görüyor.Bu arada İzmir B.Şehir Beleyisi de doğru düzgün proje üretmiyor,vizyon proje ve şehrin önünü açacak atılımlar göremiyoruz,ey CHP,ey Kılıçdaroğlu sizlerde yıllardır sizi zirvede tutan İZMİR'e sahip çıkın artık,yoksa birdaha sizde oy falan alamayacaksınız bu güzel İzmir'den.Takım tutaR gibi parti tutmayan HEMŞEHRİNİZ...

Yorumu oyla      28      9  
kvncozsy 6 Ekim 2015 Salı 00:53

Valla bütün izmirin sahil şeridindeki (kordon dahil) bütün 8 katlı ucubeleri ve izmirin her yerini işgal etmiş gecekonduları yıkacagına söz versin oyumu veririm diyicem ama seçimler geçtikten sonra gene sözlerinin arkasında durup çivi çakmayacagına eminim.

Yorumu oyla      40      10  
Vatandaş 6 Ekim 2015 Salı 00:02

Binali Bey İzmir seni seviyor.

Yorumu oyla      29      53  
Eray yusuf 5 Ekim 2015 Pazartesi 23:36

Hala sana Binali baba. Ama izmir kendini coluk çocuğunu torununu geleceği düşünmediği için. Şimdiki ani düşündüğü için. Günü birlik düşündüğün için bu durumda. Artık kör olan gözlerinizi açın

Yorumu oyla      18      31