YORUMLAR
Toplam 11 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Bayraklı 15 Nisan 2019 Pazartesi 20:10

Sayi sengul hadi basarisizligi il icin anladik ilceler icin dusunceniz ,bayrakli icin teskilatiniz ne yapti biz bitirdik is tamam hersey biti secim bizim demekten baska bir ixcraat yoktu.siz nargile kafede secimi kaybettiniz bayraklida siyaset yapanlar secimi satti nasi 2014 hasan karabagla olan bir davada sattiklari gibi ozgur hizal husnu boztepe kemal buyukkesim ali gokoguz isimlerki aklima gelenler.ciceyi burnunda yeni ilce baskani ozgur hizala sorun texkilatiniza detayli bir sekilde anlatsin.

Yorumu oyla      2      0  
Ünal 15 Nisan 2019 Pazartesi 19:31

10 sene önce bir paket sigara parasına muhtaç birinin,şimdilerde izmirinin sayılı zenginlerden oluşuna da allahın hesap sorma günü vardır.

Yorumu oyla      5      0  
doktor 15 Nisan 2019 Pazartesi 19:28

Geçmiş olsun cancazım

Yorumu oyla      3      0  
bayraklı lı 15 Nisan 2019 Pazartesi 18:11

kemalpaşa belediyesi kaybedildi il başkanıda gitti .

Yorumu oyla      3      0  
izmir 15 Nisan 2019 Pazartesi 17:44

hazirandaki seçimlerden önce yaşları 70 ile 90 arası olan balçova arsa mağdurlarına dedinki seçimden sonra ilk işim sizin sorununuzu çözmek olacak o seçim geçti yerel seçimler geldi sonra bakanlarınızla belediye başkan adaylarınızla tekrar çıktınız o insanların karşısına dedinizki oy verin çözelim yazıktır günahtır o yaş gurubu insanlarla alay ediyorsunuz herkeste bal gibi biliyorki isteseniz bir dakikada çözersiniz sonra zeybekçi bu işi belediye çözer dedi yani seçin beni çözeyim artık oy verin hizmet yapalım işlemiyor insanlar kolay kolay kandırılmıyor sen aydın şengül yapamayacağın sözleri verme hele hele anan baban yaşındaki insanları kandırmaya kalkma !!!!!!!!

Yorumu oyla      3      0  
Plancı 15 Nisan 2019 Pazartesi 17:15

Bayraklı ve Karabağlar ilçe sınırlarını kim çizdi? Çandarlı limanı arazisini kim planladı devlete maliyeti rayiç değerdemidir? İzmirde ki kamu arazilerinin planını kim ofisinde yaptı? Bütün plancılara ya yürü kulum diyen olmadı. Bal tutan parmağını yalar hesabı.

Yorumu oyla      8      0  
tekavüt 15 Nisan 2019 Pazartesi 16:39

2009 ve 2019 seçimlerinde il başkanıydınız sonuç ortada madem istifa ettiniz olay bitti. Kimse kendine veliaht aramasın, kenarda köşede avuç oğuşturan kimse olmasın, bazılarının adı eski artık onlar kenara çekilsin. Gençlere yol açın, dava diye yıllarca uğraşan ama küstürüldüğü için partiden uzaklaştırılanlar geri döner onun yoluda tüm ilçelerde ve ilde isteyenin aday olduğu kongrelerin yapılmasıdır.

Yorumu oyla      3      0  
istenen 15 Nisan 2019 Pazartesi 16:33

Tüm ilçelerde ve il'de isteyenin aday olduğu kimsenin müdahale etmediği, eskilerin kenara çekildiği kongre istiyoruz atama değil. Gençlerin önünü açın koltuklar kişilerin değildir.

Yorumu oyla      4      0  
Egolusun Başkan 15 Nisan 2019 Pazartesi 15:54

Başkan bu dediklerine sende inanmıyorsun ya neyse... İl başkanlığını babanızın malı sandınız tevazu dediniz gelen vatandaşları kovmaktan beter ettiniz. Sizin egonuz tavan yaptı insanları odanızın bulunduğu kata dahi çıkarmadınız. Herkes cebini doldurdu Tekel bayi açan devlet desteği alan yardımcınızı mı söyleyelim parsel parsel çevirdiğiniz arazilerden mi bahsedelim Ankaralarda dosya takibi yaptığınızı mı ifade edelim! Kısaca nerden tutmaya kalksak elde kalıyor yaptıklarınız. Gitmeniz partimiz için en hayırlısı inşallah reisimiz yaptıklarınızın farkındadır iyi bir ceza keser şahsınıza. Bu arada kimse hakkını helal etmiyor size bilesiniz çok kul hakkı yediniz nasıl hesap vereceksiniz siz düşünün artık...

Yorumu oyla      4      2  
BUCALI 15 Nisan 2019 Pazartesi 15:08

Allahında bir planı vardır ve tecelli edecek olan budur demiş.. kesinlikle doğru, Allahın planı tecelli etti ve yaptıklarınızın karşılığını aldınız. halkta karşılığı olmayan, kazanamayacağını bildiğiniz halde, sadece kendinize yakın diye, ilçe belediye başkan adaylarıyla yola çıktınız ve yolda kaldınız. Helallik istiyorsun. iğne ucu kadar hakkım varsa, hakkımı helal etmiyorum..

Yorumu oyla      5      3  
15 Nisan 2019 Pazartesi 14:46

Allah sana da adil davranmamış belli ki. Senden başlamış harcamaya...

Yorumu oyla      2      0