Manisa’nın gözü kulağı ondaydı: Ve Selçuk Özdağ kararını verdi!
Manisa’nın gözü kulağı ondaydı: Ve Selçuk Özdağ kararını verdi!
AK Parti’de geçmiş yıllarda Genel Başkan Yardımcılığı, MKYK Üyeliği ve Manisa Milletvekilliği gibi görevler yürütmüş olan Selçuk Özdağ, hakkındaki ‘İYİ Parti’ye geçiyor’ iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu. İYİ Parti ve Saadet Partisi’nden kendisine adaylık teklifi geldiğini söyleyen Özdağ, “Yapılan spekülasyonlara rağmen hiç bir partiye evet demediğimi burada bildirmeyi siyasi ahlakın bir gereği olarak görüyorum. Şahsıma düşen bundan sonra ülke problemlerine kişi olarak eğilmek doğru bildiklerimizi söylemektir. Misyonum bundan sonra bu olacaktır” dedi.
10 Ocak 2019 Perşembe  16:53

EGEDESONSÖZ- AK Parti’de bir dönem Genel Başkan Yardımcılığı, MKYK üyeliği ve Manisa Milletvekiliği görevlerini yürüten Selçuk Özdağ, AK Parti’den Manisa Büyükşehir Belediyesi için aday adayı olmuştu.

AK Parti ve MHP arasındaki ittifak görüşmeleri çerçevesinde Manisa’nın MHP’ye bırakılması nedeniyle Özdağ, partisine tepki göstermişti. Özdağ için ismi son dönemlerde “İYİ Parti-CHP’nin Millet İttifakı’ndan aday olacağı” yönünde kulis haberleri ortaya çıkmıştı.

Selçuk Özdağ, sosyal medya hesabından kararını açıkladı. Özdağ, “Bu süreçte bize teveccüh göstererek,değer atfederek; adaylık teklifinde bulunan İYİ Parti ve SP ‘nin çok değerli yetkililerine teşekkür ediyorum.Bu teklif sonrası Manisalı hemşehrilerimin destek,eleştiri ve tavsiyeleri çok değerliydi. Yapılan spekülasyonlara rağmen hiç bir partiye evet demediğimi burada bildirmeyi siyasi ahlakın bir gereği olarak görüyorum. Şahsıma düşen bundan sonra ülke problemlerine kişi olarak eğilmek doğru bildiklerimizi söylemektir. Misyonum bundan sonra bu olacaktır” dedi.Sayfa Adresi: http://www.egedesonsoz.com/haber/manisa-nin-gozu-kulagi-ondaydi-ve-selcuk-ozdag-kararini-verdi/999389