Binali Yıldırım’dan 3 ayaklı İzmir programı!
Binali Yıldırım’dan 3 ayaklı İzmir programı!
İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, 22-23 Temmuz’da kente gelecek. Teşkilatın danışma meclisine katılacak olan Yıldırım, Cumhur İttifakı’nın iktidarıyla yönetilen ilçelere ziyaretlerde bulunacak. Yıldırım’ın ayrıca merkezi iktidar tarafından İzmir’de yapımı süren projelerin açılışına katılması bekleniyor.
17 Temmuz 2019 Çarşamba  14:12

EGEDESONSÖZ- AK Parti İzmir İl Teşkilatı, 22-23 Temmuz’da gerçekleşecek iki günlük yoğun bir program için kolları sıvadı. Henüz netleşmeyen ve taslak aşamasında olan 2 günlük programda danışma meclisinin yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı, parlamenter sistemin son başbakanı ve Cumhur İttifakı’nın 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan İzmir Milletvekili AK Partili Binali Yıldırım önümüzdeki hafta kente gelecek.

22 Temmuz Pazartesi ve 23 Temmuz Salı Günü İzmir’de bir dizi açılışa katılacak. Yıldırım ayrıca Cumhur İttifakı’nın iktidarda olduğu ilçelere de gidecek. Sayfa Adresi: http://www.egedesonsoz.com/haber/binali-yildirim-dan-3-ayakli-izmir-programi/1013971