CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Kocaoğlu İzmir’i marka yaptı, Soyer parlatacak!
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Kocaoğlu İzmir’i marka yaptı, Soyer parlatacak!
Kılıçdaroğlu, “Aziz Kocaoğlu başarılı bir süreç geçirmiştir. Bir bayrak devir teslimi yapacak. Bir bayrak devir teslimini de önümüzdeki süreç içinde gerçekleştirecektir. Aziz Kocaoğlu İzmir’i bir dünya markası haline getirdi. O markayı parlatacak olan da bayrağı teslim edecek olduğu arkadaşıdır. Tunç Soyer de bu başarıları kararlılıkla sürdürecektir” dedi.
12 Şubat 2019 Salı  14:03

EGEDESONSÖZ- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’ndan övgüyle bahsetti.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Aziz Kocaoğlu başarılı bir süreç geçirmiştir. Bir bayrak devir teslimi yapacak. Bir bayrak devir teslimini de önümüzdeki süreç içinde gerçekleştirecektir. Aziz Kocaoğlu İzmir’i bir dünya markası haline getirdi. O markayı parlatacak olan da bayrağı teslim edecek olduğu arkadaşıdır. Tunç Soyer de bu başarıları kararlılıkla sürdürecektir” dedi. 

- CHP LİDERİ İZMİR’E GELİYOR: İŞTE PROGRAMISayfa Adresi: http://www.egedesonsoz.com/haber/chp-lideri-kilicdaroglu-kocaoglu-izmir-i-marka-yapti-soyer-parlatacak/1001958