Deniz Akkaya: Senin önüne kemik bile atmam
Deniz Akkaya: Senin önüne kemik bile atmam
Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Gelen bir yoruma sinirlenen Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin, o takipçisine ateş püskürdü.
12 Şubat 2019 Salı  10:33

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından, "Kim daha yaramaz acaba?" notuyla paylaştı.

"BU ÇOCUĞUN SAHİPLENİLMESİ GEREKİYOR"
Bir takipçisinden gelen, "Yarıçıplak poz vermenizi geçtim bu sizin mesleğiniz ama o yavrucağa yazık. Zorlama pozlar sebebiyle yemek masasını bu şekilde kullanmanız ise daha da bir ilginç. Bu ülkenin aile bakanlığı ne iş yapıyor bilmiyorum yani bu çocuğun sahiplenilmesi gerekiyor. Babası nerede bunun!" yorumu Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin'i çileden çıkardı.

Akkaya, o takipçisine, "Böyle bir dangalağı, dangalak yorumu ancak savcılıkta önüme çıktığında altına kaçırıp bacaklar tir tir titrerken aklı başına geldiğinde bir kez daha söylemesini tercih ederim. Köpek sen kimsin! Kendine gel! Bağnaz ruh hastaları... Senin önüne kemik bile atmam ben hadsiz, yaptığın yoruma bak!" yanıtını verdi.

"BABASI BENİM, BANA GEL!"
Eski eşini koruyan Önbilgin ise o yoruma, "Çocuk sahipli, senin sahiplenilmen gerekiyor. Deniz az söylemiş, daha dinlemek istersen babası benim, bana gel!" sözleriyle ateş püskürdü. (Habertürk)Sayfa Adresi: http://www.egedesonsoz.com/haber/deniz-akkaya-senin-onune-kemik-bile-atmam/1001926