AK Parti’nin İzmir’deki meclis listelerine ‘Yıldırım’ müdahale!
AK Parti’nin İzmir’deki meclis listelerine ‘Yıldırım’ müdahale!
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve 25 ilçede başkan adayını belirleyen AK Parti’de sıra meclis üye listelerinin belirlenmesine geldi. 2014 yerel seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan TBMM Başkanı Yıldırım, teşkilatla gün boyu temas kurmak için kente geldi.
11 Şubat 2019 Pazartesi  13:59

EGEDESONSÖZ- Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı, İzmir Milletvekili ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım kente geldi.

Partisinin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile birlikte Cumhur İttifakı çatısı altında İzmir’deki belediye başkan adaylarını netleştirmesi sonrasında belediye meclis üye listelerinin oluşturulması noktasında fikir beyan etmek için kente geldiği belirtilen Yıldırım yoğun bir mesai harcıyor.

Randevu sistemiyle 25 ilçe belediye başkan adayıyla tek tek özel görüşen Yıldırım’ın teşkilat ile adaylar arasında yaşanan sorunları çözmeyi istediği aktarıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci ile İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün de yer aldığı görüşmelerde ayrıca ilçe başkanlarıyla da bir araya geliniyor. Toplantılar basına kapalı bir şekilde gerçekleşiyor. Sayfa Adresi: http://www.egedesonsoz.com/haber/ak-parti-nin-izmir-deki-meclis-listelerine-yildirim-mudahale/1001879