HABERLER>POLİTİKA
11 Ocak 2019 Cuma - 11:31

AK Partili Zeybekci: 31 Mart akşamı en çok konuştuğumuz şehir İzmir olacak!

Cumhur İttifakı’nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeybekci, “Şu an programlarda hep Ankara, İstanbul konuşuluyor. 31 Mart akşamı en çok konuştuğumuz şehir İzmir olacak” dedi. Zeybekci ayrıca, “Şu anda İzmir’i dinliyoruz. Hayallerimizi, projelerimizi anlatmak istiyoruz. İzmir’in hikayesi peşindeyiz. Dünya değişiyor. Yol haritamızın, hedeflerimizin olması lazım. İzmir’i pazarlayacağız. Nereye? Dünyaya pazarlayacağız” dedi.

AK Partili Zeybekci: 31 Mart akşamı en çok konuştuğumuz şehir İzmir olacak!

Mehmet İŞLER /EGEDESONSÖZ- AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, kentteki basın mensuplarıyla bir araya geldi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle böyle bir program düzenlendiğini söyleyen Zeybekci medyaya dair düşüncelerini dile getirdi.

Zeybekci ayrıca soru-cevap bölümünde ise 31 Mart yerel seçimleri üzerinden mesajlar verdi. Partisinin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile yer aldığı Cumhur İttifak’ının da adayı olan Zeybekci net ifadeler kullandı.

SİZE EN GÜZEL HABERLERİ YAPTIĞINIZ GÜNLER DİLİYORUM
Zeybekci ilk olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne dair konuştu ve “Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum. Gerek mesleğini yaparken gerek de başka sebeplerden dolayı aramızdan ayrılan basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum. Size de kazasız belasız en güzel haberleri yaptığınız günler diliyorum. Haber alma hakkı, yaşama, nefes alma, konuşma hakkı aklımıza gelen tüm insani haklar kadar yaradılıştan gelen haktır. İnsanlar haber alma haklarıyla doğru haberleri aldığında sağlıklı fikir sahibi olurlar. Gerek aile, gerek şehir, ülke için en iyi kararları verirler. Haber almak kutsaldır. Sizler insanların vazgeçilmez kutsal haber alma hakkını yerine getiriyorsunuz. Kamu hizmeti veriyorsunuz. İnsanlığın bu ihtiyacını gideriyorsunuz. Dünya sürekli değişiyor. Bundan 2 sene önceki gazetecilikle bugünün gazetecilik çok farklı” dedi.

İZMİR’İN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKTIK, İZMİR’İ DİNLİYORUM!
Zeybekci, “15 yıla yakın bir süredir aktif siyaset yapıyorum. Öncesinde de çalışmalarımız oldu. 20 yıl boyunca basın çalışanlarıyla yakın ilişkilerim oldu. Belediye başkanlığım döneminde basın mensuplarının çalışma ortamlarını gördüm. Gazeteciler Cemiyeti olarak geldiler, ‘çalışma yerimiz yok’ dediler. Belediyemizin bir bölümünü, en güzel yerini onlara tahsis ettik. Konut derdi olduklarını gördüm. Bize ilettiklerinde ciddiye aldık. 200’e yakın çalışanı zorlamadan ev sahibi yaptık. Çok güzel bir site yaptık. Yaklaşık 1 buçuk aydan beri İzmir’i çok daha yakından elini tuttuk. İzmir’in nabzını tuttuk, gözlerinin içine baktık, İzmir’i dinliyorum. İnşallah 1 Nisan’dan sonra da bu konularla ilgili sizlerle bir araya gelmeyi mutlaka isterim” açıklamasını yaptı.

BİR KUSURUMUZ OLURSA HAKKIMIZI HELAL EDİN
Zeybekci, “Seçimlere 2 buçuk ay kaldı. Sizlerle birlikte bir tempomuz olacak. Bizi takip edeceksiniz. Sizleri yorarsak da, bir kusurumuz olursa da kusura bakmayın, hakkınızı helal edin. Sizi bazı yerlerde görmezsek kusura bakmayın. Peşinen söylemek istiyorum. 10 Ocak Basın Çalışanları Gününüzü tebrik ediyorum. Güzel haberler verdiğiniz ortamlar olsun” diye konuştu.

İZMİR’İ DÜNYAYA PAZARLAYACAĞIZ!
Kampanya sürecine dair açıklama yapan Zeybekci, “Projelerle ilgili çalışmalarımız bitti. Bir lansmanımız olacak. Çok fazla, kalabalık olmayacak. 13- 14 başlıkta topladığımız çalışmalarımız olacak. İlçe belediye başkan adaylarımızla ayrıca çalışıyoruz. Büyükşehir sonrasında ilçelerimizin de projelerini paylaşacağız. Çevre duyarlılığı olan, her yerde bayrak, flama olmayan, gürültü kirliliği yapmayan bir seçim kampanyamız olmayacak. İzmir’de vatandaşlarımıza dokunan, yürüyen, mahallelerde sokaklarda olduğumuz bir kampanya olacak. Şu anda İzmir’i dinliyoruz. İzmir’in kanaat önderleriyle bir araya geliyoruz. İzmir’in bu konularda uzman kişileriyle konuşuyoruz. Onlardan yararlanıyoruz. Hayallerimizi, projelerimizi anlatmak istiyoruz. İzmir’in hikayesi peşindeyiz. Dünya değişiyor. Yol haritamızın, hedeflerimizin olması lazım. İzmir’i pazarlayacağız. Nereye? Dünyaya pazarlayacağız. Elinde bir ürün varsa bunu satamıyorsan, dünyada alıcın yoksa kime yarar ki? Dünyanın neleri aradığını, ne tür bir şehir istediğini gayet iyi biliyorum. İzmir’in hikayesini böyle yazmak, hedeflerini koymak zorundayız” dedi.

HİÇBİR İSİMLE İŞİM OLMAZ
Zeybekci ayrıca “Kampanya sürecinde hiçbir ismi zikretmeyeceğim. Hiçbir isimle de işim olmaz. Geleceğe bakacağız. Bildiğimiz siyasi çekişmelerin olmadığı bir seçim kampanyası olacak” diyerek yürütülecek süreci özetledi.  

TRAMVAYI NİYE KALDIRALIM?
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün, tramvayın güzergahına ilişkin söyleminin hatırlatılması ve ‘Seçimi kazandığınız taktirde tramvayı kaldırmayı düşünüyor musunuz?’ şeklinde gelen soruya cevap veren Zeybekci, “Niye kaldıralım. Yanlış anlaşılmıştır. Yapılmış yapılmıştır, eksikleri vardır. Aydın Bey’in öyle bir şey dediğini tahmin etmiyorum. Mühendistir. Bazı yerlerde arızalar var, onu biliyorum. Vatandaşlar bize ulaşıyor. Duraklarla ilgili, Alsancak’la ilgili ilavelerimiz olacak” diye konuştu.

31 MART AKŞAMI EN ÇOK KONUŞTUĞUMUZ ŞEHİR İZMİR OLACAK
Seçim özelinde açıklamalarda bulunan Zeybekci, “Şu an programlarda hep Ankara, İstanbul konuşuluyor. 31 Mart akşamı en çok konuştuğumuz şehir İzmir olacak. İzmir 1 Nisan günü Anadolu’ya güneşin doğduğu yer olacaktır. İzmir’le ilgili ısrar ettiğim bir şey var; yaradılıştan dünyanın en güzel şehri! Ben İzmir’i hiçbir zaman siyasi sınırlarıyla kısıtlamadım. İzmir’in tabii sınırları var. O da batı Anadolu’dur. Her anlamda dünyanın en zengin yeridir” ifadelerini kullandı.

İZMİR KANAATİMCE BUNA HAZIR DEĞİL!
Ulaşım projelerine ayrıca bir parantez açan Zeybekci, “Çanakkale Köprüsü’nü hayal ediyorum, Çandarlı’ya geliyor. İstanbul- İzmir otoyolunu hayal ediyorum. Bir kültür İzmir’e bağlanıyor. Bakın İzmir-İstanbul’a değil, İstanbul İzmir’e bağlanıyor. Ankara- İzmir hızlı treni önümüzdeki yıl bitiyor. İzmir- Antalya otoyolu ve hızlı treni… Ulaşım hatlarına baktığınızda hepsinin ucunda İzmir var. Böyle bir İzmir hayal ediyorum. Gözlerimi kapayım baktığımda, ‘İzmir buna hazır mı?’ diye soruyorum. Dünya değişiyor. Ferhat dağları dele dele geliyor da Şirin’in bundan haberi var mı? Dünya gelişiyor. Biz? İzmir kanaatimce buna hazır değil! Bizim önceliğimiz ilk olarak farkındalığı belli etmek sonra hazır etmek” dedi.

İZMİR’İN KÖRFEZİ KULLANMASI GEREKİYOR
Mahkeme tarafından ÇED’i iptal edilen Körfez Tüp Geçit Projesi hakkında konuşan, “Türkiye’de ve dünyada uzmanları toplayarak çok kısa bir zaman içinde körfez koruma ve kullanma master planını yapacağız. Önce körfezi tanımamız lazım. Bunun üzerine de kesinlikle İzmir’in körfezi kullanarak bir ulaşım çözümü geliştirmesi gerekiyor. Çevre hassasiyetlerinin tamamını da yerine getirerek yapmak lazım. Türkiye bunu yapabilecek kabiliyettedir. Bu şekilde mutlaka körfez geçişi tamamlayacağız. Önce bu hassasiyetlere dikkat ederek! Bazı dengeleri bozduğunuzda toparlamak pek mümkün olmuyor. İzmir’de tüm ulaşım sisteminde daireyi tamamlamamız gerekiyor. Tramvay büyük boşluğun ortasında iki tane çizgi… Gidip geliyor. Bu sistemin tamamlanması gerekiyor. Metro, İZBAN tamamlanmak üzeredir. İkinci değil üçüncü çevre yolları planlanmalıdır. Tüm ulaşım tünelleriyle ilgili çalışmalar bitti” ifadelerini kullandı.

ÇANDARLI’DAN DÖNÜŞÜMÜZ YOK
Çandarlı Limanı’na dair açıklamaya yapan Zeybekci, “Çandarlı önümüzdeki süreçte 4-5 milyonluk kapasiteye ulaşması planlanıyor. Türkiye’nin en büyük limanı olacak. Potansiyel anlamda Akdeniz’e baktığımız zaman hayallerimiz Ege ve Akdeniz’in en büyük limanı olmasıdır. Çandarlı’dan dönüşümüz yok. Çandarlı en iyi, doğru yerdir” dedi.

YÜZDE 100 UYUM AYNI PARTİDE OLUR!
MHP ile kurulan Cumhur İttifakı’ndaki uyuma ilişkin konuşan Zeybekci, “Yüzde yüz 100 uyum aynı partide olur. İzmir’de muhteşem bir uyum var. MHP ve il teşkilatına gittiğimizde tüm ilçelerde AK Parti’de gördüğümüz heyecan ve hasreti görüyoruz. Biz Cumhur İttifakı’nın adayıyız. MHP il binası dahil olmak üzere ilçe binalarında posterlerimiz var. Seçim büroları kuracaklar. Orada da biz yer alacağız. Teknik ölçümünü yaptınız mı? Evet yaptık. Bir buçuk ay önce MHP’li kardeşlerimizin AK Partili bir adaya oy atma oranlarına baktığınızda yüzde 12-13’lük bir oran var. Yüzde 70’ler seviyesinde ‘oy veririm’ demek iyi bir noktadır. Yüzde 80’ler aynı partidir zaten” ifadelerini kullandı.  

ZEYBEKCİ'DEN GAZETECİLERE ZİYARET
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İzmir Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Başkanvekili Dilek Gappi ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Zeybekci, gazeteciler gününü kutladı. Burada gazetecilerle sohbet eden Zeybekci, "Haber alma hakkı, nefes alma hakkı gibi kutsal bir haktır. İnsanlar aldıkları haberlere göre, oluşturdukları fikirlerle karar veriyor. Aldıkları haberlerin tarafsız ve doğru olması önemli. Haberdar olmayan insan bir çok şeyi eksik olan inandır. Herşeyin konuşabildiği ortamlar sağlıklı ortamlardır" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde gazetecilere büyük destek verdiğini belirten Zeybekci, "Denizli'de 200'e yakın gazeteciyi ev sahibi yaptık. Basına hep rahat haber yapma imkanı sağladık, destek olduk. Gazetecilere yer tahsis ettik, oraya taşınmalarını sağladık. Millet gazeteciye kamu görevi vermiş. Gazeteciler bu imkanlara sahip olabilmeli ki, hiçbirşey düşünmeden mesleklerini yapsınlar" diye konuştu.
Başkan Yardımcısı Gappi ve yönetim kurulu üyeleri de, Zeybekci'ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Gazetecilerin Zeybekci'den talepleri de oldu. Gazetecilerin ev sahibi olabilmesi, gazetelere belediye meclisi kararlarının ilanlarının verilmesi, böylece yerel basının desteklenmesi gibi taleplerde bulunan yönetim kurulu üyeleri, başkandan söz istedi. Zeybekci, her zaman gazetecilerin destekçisi olacağını söyledi.ZEYBEKCİ'DEN URLA MESAİSİ
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, "Biz bu seçimi alacağız. 31 Mart akşamı Konak'ta o zeybek oynanacak. 1 Nisan sabahı Anadolu'ya güneş İzmir'den doğacak." dedi.

Urla temasları kapsamında partisinin ilçe teşkilatını ziyaret eden Zeybekci, ilçe belediye başkanı adayı Adıgüzel Demirel ve İlçe Başkanı Murat Nart ile görüştü. Burada bir konuşma yapan Zeybekci, İzmir'in yıllardır ihmal edildiğini, hor kullanıldığını, kenti yönetenlerin bahane üreterek beceriksizliklerini ideolojik kılıfa sokmaya çalıştığını savundu.

Şehrin nelere ihtiyacı olduğunu gayet iyi bildiklerini anlatan Zeybekci, şöyle devam etti:

"Bu şehirde metrekareye 5 kilo yağmur yağdığında hiçbir arıtma çalışmıyor. Her şey denizde. 'Niye böyle yapıyorsunuz?' diyoruz, 'Biz Atatürkçüyüz.' diyorlar. 'Arıtmalar denize gidiyor.' diyorsun, 'Ama biz laik ve Kemalistiz.' diyorlar. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu milletin başının tacıdır. Cumhuriyetimizin kurucusu, tartışmasız lideridir. Muasır medeniyet yolculuğumuzun hedef göstericisi, ilk lideridir. Şimdiki lideri de Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bu coğrafyanın toprakları daha çok liderler çıkarır. Sen işini yapsana. Millet senden başka şey bekliyor. İzmir'in vakti çalındı, her anlamda geri kaldı."31 MART AKŞAMI KONAK'TA O ZEYBEK OYNANACAK
 Kampanya yürütürken kimseyle siyaseten bir işlerinin olmadığını aktaran Zeybekci, seçim kampanyasını "yeri göğü inleten değil bereketli yağmurlar gibi çisil çisil devamlı yağan bir anlaşıyla" yürüteceklerini ifade etti.

Zeybekci, seçimde iddialı olduklarını belirterek "Biz bu seçimi alacağız. 31 Mart akşamı Konak'ta o zeybek oynanacak. 1 Nisan sabahı Anadolu'ya güneş İzmir'den doğacak ve Türkiye'de siyaset farklı şekilde yapılacak. Hizmet siyaseti yapılacak. Proje bazlı siyaset yapılacak." dedi.

MHP Urla İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Zeybekci, İzmir'in Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün koyduğu muasır medeniyetler yarışında bilerek ya da bilmeyerek geride bırakıldığını dile getirerek "Biz bu güzel şehri, yapacak olduğumuz projelerimizle hak ettiği noktaya getireceğiz." dedi.

Ziyaretleri sonrası Urla'da halkla bir araya gelen Zeybekci, bu sırada karşılaştığı Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ile de sohbet etti.

 
Turgutlu'da sağanak, su baskınlarına yol açtı!
 
Teşkilata seslendi: Yakın markaja alalım!
YORUMLAR
Toplam 21 yorum var, 10 adet görüntüleniyor. Onay bekleyen 1 yorum var.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 
Ahmetsezai 11 Ocak 2019 Cuma 19:22

PAZARLAMAK,NE KADAR İTİCİ..İZMİRLİNİN PAZARLAMACIYA GEREKSİNİMİ YOK.AZİZ KOCAOĞLU YÖNETİMİNDEKİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNCE YARATILAN,HEM TÜRKİYE'DE HEMDE TÜM DÜNYADA İLGİ UYANDIRAN ADINA İZMİR MODELİ DENEN,TOPLUMSAL BELEDİYECİK,KIRSAL KALKINMA,KOOPERATİFÇİLİK ,ULAŞIMDA RAYLI SİSTEM,ÇEVREYE ÖNEM,DOĞAYA SAYGI VB..ANLAYIŞI SÜRDÜRECEK BİR BAŞKANA İHTİYACI OLUR.İZMİR HALKI BİLİNÇLİ İNSANLAR TOPLULUĞUDUR,KİMİN NİYETİ,SÖYLEMİ NEDİR İYİ BİLİR..

Yorumu oyla      9      3  
pazarlama 11 Ocak 2019 Cuma 17:07

Ak Parti ile dirsek teması olanlar başta olmak üzüre tüm müteahhitlere İzmir'i pazarlamayın yeter. Milletvekilleri ve il başkanı sürekli körfez geçişini gündeme getiriyorlar insanlarda soruyor acaba birilerine söz verildi de yapılmayınca mı bunlar huzursuzlanıyor. Hazine yardımıyla metro İzmir'e metro yapmaya niyetli müteahhitler kabulümüzdür.

Yorumu oyla      18      3  
Oğuz 11 Ocak 2019 Cuma 16:24

Hem hayallerinden bahset hem de İzmir buna hazır değil de. Merak etme biz de sana hazır değiliz

Yorumu oyla      17      3  
muhasebe 11 Ocak 2019 Cuma 16:20

Sayın Binali Yıldırım 2014 te İzmir'i bildiğini beyan etti doğrudur ona inanmak gerekir. Bence siz ilk önce 2009 seçimleri Ak Parti adayı ki kendisi İzmir'lidir Sayın Taha AKSOY'un seçim çalışmalarında neler yaşadığını bir öğrenseniz.

Yorumu oyla      13      3  
hafıza 11 Ocak 2019 Cuma 16:16

Aydın Şengül'ün bal gibi 'SEÇİMİ KAZANIRSAK ERTESİ GÜN TRAMVAYI SÖKECEĞİZ' ardından 'İZMİR'LİNİN YAŞAM TARZINA MÜDAHALE ETMEYECEĞİZ. İSTESEK KANUN ÇIKARTIR MÜDAHALE EDERİZ' sözlerini ve daha fazlasını internette bulabilirsiniz Sayın ZEYBEKCİ. İzmir'li metro istiyoruz dedikçe temcit pilavı gibi körfez geçişini kimlerin sürekli gündeme getirdiğini de görürsünüz.

Yorumu oyla      18      3  
tramvay 11 Ocak 2019 Cuma 16:07

Sayın Zeybekci lütfen son üç yılda Ak Parti il başkanı vede özellikle genel merkezde görevi olan 2 milletvekilinin beyanlarını bir zahmet okuyun. SEÇİMİ KAZANDIĞIMIZ GÜN TRAMVAYI SÖKECEĞİZ diye il başkanının çok yakın tarihte beyanatı var. Bunları bir inceleyin çünkü onlar başka siz başka şey söyleyince güvenilirlik kayboluyor

Yorumu oyla      14      3  
TC misafir 11 Ocak 2019 Cuma 16:04

Ne kadar iyi pazarlamacı olduğunuzu sattığınız fabrikalardan biliyoruz, en son tank palet fabrikasını katarlılara peşkeş çektiniz bu anlayıştaki bir yönetimi bırakın ili, mahallenin başına bile getirmek sakıncalıdır. Devlet olarak şimdiye kadar kaç üretim tesisi yapıp insanların evine ekmek götürmesini sağladınız?

Yorumu oyla      15      3  
İzmir li 11 Ocak 2019 Cuma 15:15

Pardon siz pazarlamacımısınız.!!!!

Yorumu oyla      20      4  
Şans ve şansızlık 11 Ocak 2019 Cuma 14:59

Ak Parti açısından en büyük şansızlık sosyal medyada 'Merkez' rumuzuyla yazı yazan kişidir. Ak Partiye yarar yerine zarar veriyor hiç kimsenin de dikkatini çekmiyor

Yorumu oyla      16      3  
ilk önce 11 Ocak 2019 Cuma 14:57

Aday olarak açıklanıp İzmir'e geldiğiniz gün il başkanı yaşam tarzını dile getirip 'Kimsenin yaşam tarzına müdahale etme isteğimiz yok, istesek kanun çıkartır yaşam tarzına müdahale ederiz' sözünü unutmadık. Bu sözden sonra İzmir'in heryerini altın kaplasanız ne olur? İzmir'e 1 metre metro yapıp gelseydiniz şimdi neyi oyu Sayın Zeybekci

Yorumu oyla      20      5  
FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Çandarlı Limanı ile ilgili flaş karar!
AK Parti'nin TBMM Başkanlığı’na sunduğu teklife göre, atıl bir yatırıma ...
Mehmet KARABEL yazdı... ‘Aziz Bey yok’ diye Zeybekci sevinmeli mi?
Mehmet KARABEL yazdı... ‘Aziz Bey yok’ diye Zeybekci sevinmeli mi?
İmamoğlu, Erdoğan'dan oyunu isteyince...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan ...
 
Manisa’nın gözü kulağı ondaydı: Ve Selçuk Özdağ kararını verdi!
AK Parti’de geçmiş yıllarda Genel Başkan Yardımcılığı, MKYK Üyeliği ve ...
CHP'li Beko: Taşeron işçilere hakları verilmeli
CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, kamuya geçirilen taşeron işçilerinin ...
Binali Yıldırım'dan 'istifa' açıklaması!
Yıldırım, istifa tartışmalarına ilişkin ise ''Tartışma siyasi tartışmadır ...
 
Ülkü Ocakları'nın yeni Genel Başkanı belli oldu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ...
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan operasyon sinyali!
ABD'nin Suriye'den çekilmesiyle ilgili konuşan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ...
Büyükşehir aday adayı Yüksel: İzmir’de kooperatifler yükselmeye devam edecek
İzmir’de özellikle kırsal alanda sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin ...
 
Tayfun MARO
Tayfun MARO
Bir hayat kaç defa çalınır?
Mehmet KARABEL
Mehmet KARABEL
Bir defa için ‘tam kapansak’ ne olur?
Nedim ATİLLA
Nedim ATİLLA
Bilimsel düşünce, demokrasi, kitle kültürü
Rifat ÖZER
Rifat ÖZER
Reform ve devrim
Harun ÖZDEMİR
Harun ÖZDEMİR
Katar’ı doğru anlamak
Ayda ÖZEREN
Ayda ÖZEREN
Tanrının Eli
Serdar DEĞİRMENCİ
Serdar DEĞİRMENCİ
Büyükşehir belediye binasını yıkın gitsin!
Engin ÖNEN
Engin ÖNEN
Koruma Kurulu neyi koruyor?
Filiz SEZER
Filiz SEZER
Yolda olmak güzeldir
Metin ÖNEY
Metin ÖNEY
'Devlet'sizlik
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
GAZETE EGE'DE SONSÖZ
KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
Maxiva